Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Salon okien Poznań

Zdjęcie Salon okien Poznań

Centrum Okien i Drzwi Poznań to firma z wieloletnią tradycją w świecie przeszklenia pomieszczeń. Stanowi przykład partnera biznesowego, z którym firma Internorm nawiązała bezpośrednią, ścisłą współpracę. Poznaj salon Internorm przy ulicy Michałkowo 31.

Centrum Okien i Drzwi Poznań

Biuro firmy działa od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00. Siedziba znajduje się w spokojnej okolicy przy ulicy Michałkowo 31. Kontakt możesz nawiązać zarówno poprzez e-mail: internorm@centrumokienidrzwi.com, jak i telefon komórkowy 509-993-365. Choć firma stanowi osobny podmiot gospodarczy, należy do bezpośrednich partnerów i reprezentantów marki Internorm w Polsce. Firma Internorm szczyci się ponad 80-letnią tradycją. Jako największy producent okien PCV w Europie kieruje się nieustanną innowacyjnością. W celu pozyskania klientów na lokalnych rynkach, marka nawiązuje współpracę jedynie z wyselekcjonowanymi, doświadczonymi salonami. Jeśli chodzi o mieszkańców Poznania i okolic – miejscem, w którym można nabyć najlepsze okna i drzwi na rynku, jest właśnie salon Centrum Okien i Drzwi.

Dlaczego warto odwiedzić Salon w Poznaniu

Wybierając nowoczesne rozwiązania Internorm, zyskujesz przede wszystkim... pieniądze. Paradoks? Faktycznie, w rozwiązania Made in Austria trzeba zainwestować, ale szybki zwrot gwarantowany jest przede wszystkim znacznymi oszczędnościami w zużyciu energii. Okna i drzwi proponowane w poznańskim Centrum są bezpieczne i designerskie.

Wyróżnienia godne zaufania

Firma zajmuje się dystrybucją rozwiązań, które zdobyły na rynku takie laury jak na przykład Top Marka 2012 czy certyfikat RZETELNA FIRMA. Kilkanaście lat doświadczenia na rynku skutkuje profesjonalizmem w realizacji indywidualnych projektów. Pomagaliśmy klientom budować domy i remontować mieszkania. Doradzaliśmy wybór optymalnych rozwiązań, zawsze na pierwszym miejscu stawiając skuteczność i indywidualne podejście.

Usługi

 • Fachowo doradzamy w zakresie projektowania i doboru indywidualnych rozwiązań dla domów i mieszkań. Pomagamy w podjęciu decyzji, jak budować dom pasywny i czym kierować się przy remontach konkretnych pomieszczeń.
 • Oferujemy bardzo wiele dodatkowych elementów przeszklenia domu – zaciemnienia, zamienniki i inteligentne rozwiązania Internorm I-tec.
 • Wskazujemy, w jaki sposób oszczędzać dzięki termoizolacji.
 • Współpracujemy ze specjalistami w dziedzinie profesjonalnego demontażu i montażu okien. Warto pamiętać, że samo wstawianie okien ma decydujące znaczenie w gospodarce cieplnej budynku.
 • Nasz salon to nie tylko miejsce na konsultacje, ale również na prezentację rozwiązań na żywo. Zawsze możemy zamówić specjalne, dodatkowe elementy.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF