Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Poradnik

Wilgoć w domu – sprawdź jak działa system Itec – Wentylacja

Ocena 0
Zdjęcie Wilgoć w domu – sprawdź jak działa system Itec – Wentylacja

Dlaczego warto zainwestować w walkę z wilgocią? Jak działają nowoczesne, inteligentne systemy? Czy jedynie prawidłowy montaż okna zabezpiecza przed wilgocią? Jak wietrzyć, żeby nie tracić energii? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć, przedstawiając innowacyjne rozwiązanie Internorm I-tec Wentylacja.

I-tec Wentylacja

I-tec Wentylacja stanowi kolejny element inteligentnych rozwiązań dla domu, proponowanych przez największego producenta okien w Europie – firmę Internorm. W dużym skrócie i uproszczeniu – I-tec Wentylacja polega na zamontowaniu w oknie dyskretnych kratek, między którymi znajduje się specjalny mechanizm wpuszczający z zewnątrz świeże i przefiltrowane powietrze. Dzięki wymiennikowi ciepła nie traci się znacznej ilości energii.

Dlaczego warto

Dla zdrowia. Nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak istotny wpływ na funkcjonowanie organizmu ma dostęp do świeżego powietrza. Poprzez stałą dawkę tlenu i wywietrzone pomieszczenia pracujemy wydajniej, lepiej odczuwamy, cieszymy się dobrym samopoczuciem podczas nauki i zabawy. Podkreśla się również zalety snu przy otwartych oknach. Wentylowane pokoje to ponadto walka z pleśnią. Jak zatem I-tec wpływa na zdrowie? Pozwala na niezauważalne, ale odczuwalne wietrzenie pomieszczeń, a dzięki możliwości zainstalowania dodatkowych filtrów chroni alergików przed kurzem i pyłkami.

Dla oszczędności. Chociaż wietrzenie pomieszczeń ma wiele zalet, większości właścicieli domów i mieszkań kojarzy się z jednym – utratą energii, która prawie zawsze dużo kosztuje. I-tec Wentylacja stanowi alternatywę! Specjalny wywietrznik zaprojektowano w ten sposób, by odzyskać nawet do 86% ciepła! Straty są więc praktycznie niezauważalne dla portfela.

Dla wyglądu i wygody. Wywietrzniki są wbudowane bezpośrednio w okna Internorm, dlatego jedynym widocznym elementem okazują się stylowe, minimalistyczne kratki. Dzięki systemowi można wygodnie wietrzyć w każdej chwili, sterując nie tylko przy samych oknach, ale również z poziomu mobilnego, poprzez aplikację SmartWindow dla środowisk iOS i Android.

Dla bezpieczeństwa. I-tec Wentylacja to niezwykle bezpieczne rozwiązanie. Ile razy istnieje konieczność wietrzenia domu lub mieszkania, które trzeba opuścić? Uchylone okna parterowe aż się proszą o wizytę włamywacza… Od momentu, kiedy wentylacja przebiega poprzez niewielką krateczkę, znacznie wzrasta bezpieczeństwo. Teraz wietrzysz tylko, kiedy masz na to ochotę!

Systemy Internorm w Poznaniu

Okna i drzwi oraz inteligentne rozwiązania z serii I-tec obejrzysz w poznańskim salonie Internorm. Wykwalifikowani eksperci wskazują najpotrzebniejsze i najbardziej pasujące rozwiązania dla konkretnych domów i mieszkań. Zaufaj doświadczeniu oraz innowacyjności.

Ocena 0

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów bezpłatną papierową wersję

Zamów indywidualną ofertę

WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE I OTRZYMAJ OSOBISTĄ OFERTĘ INTERNORM

UZUPEŁNIJ PROSZĘ SWOJE DANE

*pola wymagane przejdź dalej

, INTERESUJESZ SIĘ NASZĄ OFERTĄ JAKO:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, WYBIERZ PROSZĘ JAKIE OKNA CIĘ INTERESUJĄ

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

UFF - TO JUŻ PRAWIE KONIEC, TWOJE UWAGI DO OFERTY:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

    , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

    ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

    Umów się na spotkanie

    Zamów katalog  wersja papierowa

    Pobierz katalog  wersja PDF