Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Marka Internorm

marka-internorm-3.png

Nr 1 wśród europejskich producentów okien

Sprzedaż ponad 20 mln niezwykłych okien plasuje Internorm jako firmę nr 1 wśród europejskich producentów okiennych. Długoletnie doświadczenie, perspektywiczne myślenie oraz ustawiczne inwestycje w innowacje czynią z firmy Internorm nie tylko lidera branży okiennej, ale też lidera w przedmiocie nowych technologii okiennych.

Ponad 80 lat doświadczenia!

W roku 1931 zaczęła się historia rodzinnego przedsięwzięcia z Austrii, które dzięki wspaniałej charyzmie, uporowi oraz wizji rozwoju kilku pokoleń rodziny Klingerów stała się największym producentem okien w Europie. Niewątpliwie wielkie znaczenie w procesie jego rozwoju było powstanie marki Internorm ponad 45 lat temu.

marka-internorm-1.png

Internorm w Polsce

Od 2004 roku firma IFTM Internorm Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem produktów marki Internom na terenie Polski.. Od tego czasu stale rozwijamy naszą działalność, poprawiamy standard obsługi klienta, inwestujemy w promocję marki Internorm oraz rozszerzamy siatkę dystrybucji. Działania te skutkują wzrostem sprzedaży na terenie całej Polski.

W kwestii dystrybucji współpracujemy z wieloma partnerami na terenie całego kraju.

Lider jakości i innowacyjności

To co nas wyróżnia wobec innych producentów to zastosowanie „całościowej koncepcji systemów okiennych”. Znaczy to, że w Internorm odbywają się wszystkie etapy procesu produkcji okien. Zaczynając od badań i rozwoju, przez wytwarzanie szkła izolacyjnego, wytłaczanie profili, najnowsze technologie wykończenia aż po operacje logistyczne. Dzięki ścisłej kontroli każdego etapu udaje się zapewnić jakość niespotykaną u innych producentów. Dziesięciolecia prac badawczo-rozwojowych pozwoliły wypracować technologie i procedury, które lokują Internorm na pierwszym miejscu, pod względem jakości i innowacyjności okien.

marka-internorm-4.png

Pionier w branży

Internorm od dawna wyróżnia się innowacyjnością i stosowaniem zaawansowanych technologii. W 1966 roku to my, jako pierwsi, zaczęliśmy specjalizować się w produkcji okien PVC. Dzięki odważnej wizji rozwoju technologicznego, know-how i świetnemu wyczuciu stylistycznemu firma zaraz zdobyła pozycję lidera.

Internorm jest jedyną europejską marką oferującą 9 certyfikowanych przez Instytut Budownictwa Pasywnego z Darmstadt produktów z przeznaczeniem do budownictwa pasywnego, co potwierdza naszą wiodącą pozycję w sferze efektywności energetycznej okien i drzwi.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów bezpłatną papierową wersję

Zamów indywidualną ofertę

WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE I OTRZYMAJ OSOBISTĄ OFERTĘ INTERNORM

UZUPEŁNIJ PROSZĘ SWOJE DANE

*pola wymagane przejdź dalej

, INTERESUJESZ SIĘ NASZĄ OFERTĄ JAKO:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, WYBIERZ PROSZĘ JAKIE OKNA CIĘ INTERESUJĄ

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

UFF - TO JUŻ PRAWIE KONIEC, TWOJE UWAGI DO OFERTY:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

    , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

    ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

    Umów się na spotkanie

    Zamów katalog  wersja papierowa

    Pobierz katalog  wersja PDF